Tehtud tööd

Kõige esimesed
Romud tulid ilma logota. Šassii oli painutatud tsinkplekist, nupud -
käepidemed vana vene tehnika küljest. Häält nad siiski tegid, eriti kui mõni parem valjukas hankida õnnestus.

Ainult võimendi elektriline osa
Alati on olnud võimalik tellida ka ainult võimendi elektriline osa. Lepime kokku šassii mõõtmed ja kinnituskohtade paigutuse, muidugi ka võimendi soovitud üldised parameetrid. Võimendi kontrollitakse enne väljasaatmist hoolikalt üle ja tellija saab ise otsustada, millisesse kasti ta selle paigutab.

Keskmine põlvkond
Pärast lastehaiguste läbipõdemist muutusid Romu võimud töökindlamateks ja paranes välisviimistlus. Šassii valmistamiseks võtsin kasutusele paksema anodeeritud alumiiniumpleki, detailid on enamuses Saksamaalt tellitud. Siiski pole loobutud Romu taaskasutuse põhimõtetest, alati on mõned elektrilised komponendid ja kattematerjal pärit taaskasutuse allikatest.

Uuemad
Viimase aja töödest oli kõige huvitavam ühe combo valmistamine, kus nõuti eraldi kanaleid suupilli  ja kitarri võimendamiseks. Suupillisisend sai tehtud eriti kõrge sisendtakistuse saavutamiseks pentoodil EF86,  loomulikult oli nõutud ka 3-ribaline tooniplokk. Sümmeetria saavutamiseks sai ka kitarrikanalile 3-ribaline tooniplokk, lisaks veel master volume regulaator. Kitarri silmas pidades nõuti ka tremolot ja kajaplokki. Kliendi rahulolu väljendus selles, et peagi tuli uus tellimus väikesele 5W Romule.